Nalaganje dogodki

« Vsi dogodki

Oratorij Smlednik 2024

19 avgusta - 25 avgusta

Letošnji oratorij bo tako potekal od ponedeljka, 19.8 do nedelje , 25.8. V ponedeljek bo kot običajno začetek ob 17ih. Preostale dni pa bo oratorijski dan trajal od 9.00 do 16.00. V soboto pa bo potekal od 9.00 do 12.00 Verjamemo, da bodo otroci uživali v družbi.. Spoznavali bomo preroka Daniela . Poleg tega bomo imeli ustvarjalne delavnice in popoldne bolj športno obarvane velike igre.

Prijave bodo letos potekale po elektronski poti in bodo v začetku zgolj informativne - to pomeni, da svoje otroke zgolj prijavite, prispevek pa poravnate prvi dan oratorija. Cena prispevka za prvega otroka v družini je 25 evrov, za drugega 20, za ostale pa je prijava brezplačna. Možno je tudi plačilo na TRR.

ROK za oddajo prijav je 5. JULIJ.

Oratorij 2024 (google.com)

Prosimo vas, da se prijavnih rokov tokrat ZARES držite, saj kasneje prijave ne bodo več možne.

V primeru izredno slabe napovedi vremena , bomo primorani tudi letošnji oratorij prilagoditi ali odpovedati.

V kolikor boste imeli še kakšna vprašanja, nam prosim sporočite na elektronski naslov oratorij.smlednik@gmail.com ali pa na številki 041 682 984 (Sara) ali 041 849 885 (Eva).

Vaši animatorji