Pet, 23 Avg 2019 ob 00:00

...

Pet, 23 Avg 2019 ob 00:00

ORATORIJ 2019

V naši župniji se v ponedljek, 19.8.2019 začne ORATORIJ, že 14. po vrsti. To bodo dnevi veselja, sproščenosti, pa tudi vzgoje za naše otroke. Kot vsako leto vas tudi letos prosimo, da ste v tem tednu posebej pozorni na otroke s svojimi vozili. Poleg tega naprošamo vse župljane in zlasti starše, da spečete pecivo ali prinesete sadje, saj so tako otroci kot animatorji veseli kakršnekoli dobrote. Otroci se bodo jutri zbrali na župnijskem travniku do 17. ure. Z oratorijem bomo jutri zaključili ob 19.uri, vse ostale dni pa bo oratorijski dan potekal od 9. do 16. ure. Kot vsako leto bomo tudi letos zbirali star papir (ne karton!), zabojnik pa stoji na parkirišču pred cerkvijo.

Sob, 24 Avg 2019 ob 00:00

Čet, 29 Avg 2019 ob 19:30

"Iščite torej najprej Božje kraljestvo in njegovo pravičnost in vse to vam bo navrženo!"
(Mt 6, 33)

srcejezusovo

Vabljen na molitveno skupino.

Če imaš le čas, se najprej udeleži sv.maše, po njej imamo še adoracijo, potem pa pričnemo z našim srečanjem.