Ni dogodkov
Koledar dogodkov help
Prejšnji mesec Prejšnji dan Naslednji dan Naslednji mesec
Dogodki v letu Dogodki v mesecu Dogodki v tednu Dogodki za danes Išči Pojdi na mesec
Župnijska oznanila

Od ponedeljka 4. maja 2020, bodo svete maše v cerkvi. Vse delavniške bodo ob 18. uri, nedeljske ob 7. in 9. uri. – Ob delavnikih verjetno ne bi smel biti problem  števila  vernikov pri svetih mašah. Problem bo obisk ob sobotah in nedeljah. Nedeljskih svetih maš  bi se verniki gotovo radi udeležili. Kako bomo to izvedli v skladu z zgoraj navedenimi predpisi? Težko bo! V cerkvi bo vsakič lahko prisotnih največ cca 30 oseb. Do morebitnih naslednjih sprostitev predpisov vas prosim, da starejši od 65 let ostanete doma in spremljate sv. maše po TV. Svete maše na prostem za enkrat niso dovoljene, torej jih ne smemo imeti niti pred cerkvijo. Za ta teden bi predlagal: v soboto zvečer pridite verniki iz Zbilj . V nedeljo ob 7. uri: verniki iz Valburge in Smlednika.  Ob 9. uri: verniki iz Hraš in Moš.  Bodimo razumevajoči, če to ne bo uspešna rešitev!

Bog daj, da bi nevarnost epidemije (pandemije) po milosti Božji kmalu prenehala!