Čet, 24 Okt 2019 ob 19:30

Koledar dogodkov help
Prejšnji mesec Prejšnji dan Naslednji dan Naslednji mesec
Dogodki v letu Dogodki v mesecu Dogodki v tednu Dogodki za danes Išči Pojdi na mesec
ORATORIJ 2019

V naši župniji se v ponedljek, 19.8.2019 začne ORATORIJ, že 14. po vrsti. To bodo dnevi veselja, sproščenosti, pa tudi vzgoje za naše otroke. Kot vsako leto vas tudi letos prosimo, da ste v tem tednu posebej pozorni na otroke s svojimi vozili. Poleg tega naprošamo vse župljane in zlasti starše, da spečete pecivo ali prinesete sadje, saj so tako otroci kot animatorji veseli kakršnekoli dobrote. Otroci se bodo jutri zbrali na župnijskem travniku do 17. ure. Z oratorijem bomo jutri zaključili ob 19.uri, vse ostale dni pa bo oratorijski dan potekal od 9. do 16. ure. Kot vsako leto bomo tudi letos zbirali star papir (ne karton!), zabojnik pa stoji na parkirišču pred cerkvijo.